Trwa II edycja konkursu stypendialnego im. Olgi Rok.

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce do 16 sierpnia czeka na wnioski Pań Bibliotekarek zatrudnionych w bibliotekach publicznych, działających w gminach wiejskich, wiejsko-miejskich i miejskich do 20 tysięcy mieszkańców.

Laureatka konkursu otrzymuje Stypendium im. Olgi Rok w wysokości 2 500 zł, które może być przeznaczone na dowolny cel związany z rozwojem osobistym.

Wnioski można przesłać na adres: stypendiumolgirok@filantropia.org.pl

Bibliotekarki pracujące w małych miejscowościach ponownie ubiegają się o stypendium, które mogą przeznaczyć na dowolny cel związany z rozwojem osobistym. Dzięki swojej aktywności mają szansę wygrać pieniądze na kupno tabletu, wycieczkę za granicę, kurs zumby lub warsztaty kulinarne. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce czeka na zgłoszenia bibliotekarek do 16 sierpnia 2013. Stypendium zostanie wręczone 21 października w Centrum Nauki Kopernik.

Zachęcam do udziału w konkursie http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/896252.html