Z początkiem roku 2014 mamy już nowe pozycje regionalne:

W styczniu 2014 dostarczyłam bibliotekom publicznym kilka regionalnych pozycji z Towarzystwa Przyjaciół Mińska Mazowieckiego, są nimi:

1. Rocznik Mińskomazowiecki, tom 21
  2. Julian Cegliński 1827-1910
  3. Noc śmierci. Zbrodnia komunistyczna w Mińsku Mazowieckim 2-3 marca 1945

Wczoraj, 13 lutego odbyła się promocja pierwszego przewodnika historyczno-turystycznego po Mińsku Mazowieckim i okolicach. Spotkanie z autorami, panem Januszem Kuligowskim i panią Joanną Janicką prowadził dyrektor Muzeum Ziemi Mińskiej, pan Leszek Celej. Liczymy na kilkanaście egzemplarzy dla naszych samorządowych bibliotek publicznych.

W zeszłym tygodniu otrzymałam od Wydawnictwa Fotopia 12 egzemplarzy publikacji pt. „ZIEMIA MIŃSKA” z projektu Lokalnej Grupy Działania Ziemi Mińskiej. Piękne wydanie albumowe, w imieniu wszystkich bibliotek publicznych serdecznie dziękuję.