Witam Bibliotekarzy w Nowym Roku 2015!

Jak co roku witamy się sprawozdaniami 🙂 Formularz GUS K-03 proszę wypełniać ręcznie w formacie pdf, ponieważ wersja elektroniczna będzie dostępna dopiero od 26 stycznia 2015 – to zbyt późno na wspólne sprawdzanie, do tego czasu musimy być już rozliczeni w Bibliotece Wojewódzkiej.

Niestety, w tym roku jednak nie przyjadę do Was na sprawozdania. Przepraszam za utrudnienia. Proszę aby dostarczyć mi je osobiście do mojego pokoju nr 13. Będę wdzięczna za dokładne sprawdzenie wszystkich dokumentów. Podstawą do wyliczenia wskaźników jest liczba mieszkańców uzyskana w Urzędzie Miasta/Gminy (stan na 30.06.2014) – jeśli będzie inny proszę napisać. Termin max. do 19 stycznia.
  • GUS należy wypełnić ręcznie i podpisać z pieczątką (każdą filię też), zbiorówka według waszego uznania. Wydrukować dwustronnie. Proszę zwrócić uwagę na:
Dział 5. Finanse biblioteki – w kolumnie 1 zastąpiono przychody netto przychodami brutto.
Dział 7. Wykorzystanie usług bibliotecznych – kolumna 3 to tylko czasopisma oprawne.
Dział 9. Inne formy działalności biblioteki – nowe wiersze 6,7,8 wypełniają szkoły wyższe.

inne zmiany zauważycie.
  • Sprawozdania dla Koszykowej proszę również wydrukować dwustronnie i podpisać.
  • Sprawozdania zbiorcze (dla mnie) – czytelnicy według zajęcia, wieku / wypożyczenia / udostępnienia / praca z czytelnikiem