Ogólnopolska impreza „Odjazdowy Bibliotekarz” stała się popularnym wydarzeniem powiatu mińskiego. W tym roku rajdy rowerowe organizuje już połowa bibliotek: Dobre, Jakubów, Kałuszyn, Mińsk Mazowiecki, Mrozy i Stanisławów.

Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim tradycyjnie zaprasza w czerwcową niedzielę 5 czerwca na rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz” trasą ok. 20 km do Ośrodka Rekreacji Konnej Sokóle, gmina Stanisławów. Wycieczka odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Marcina Jakubowskiego i zakończy się piknikiem w plenerze. Mile widziane pomarańczowe elementy lub zeszłoroczne koszulki! Prosimy o zabranie kocyków. Na miejscu planowany jest bookcrosing dlatego warto zabrać ze sobą książkę do wymiany.

10:00 REJESTRACJA
Rozgrzewkę poprowadzi Studio Fitness Fit&Joy

11:00 WYJAZD
trasa: Park Miejski, Budowlana, Jasna, Wólka Mińska, Dłużka, Borek, Mistów, Ludwinów

13:00 META: Ośrodek Rekreacji Konnej Sokóle 44
piknik, zabawy i losowanie nagród wśród uczestników

Wyciąg z regulaminu:
– Udział w Rajdzie jest bezpłatny.
– Warunkiem udziału jest wcześniejsza rejestracja u Organizatora oraz zapoznanie się z niniejszym regulaminem.
– W Rajdzie biorą udział tylko uczestnicy jadący na rowerach.
– Dzieci i młodzież poniżej 16. roku życia mogą brać udział wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich uczestniczących w Rajdzie.
– Istnieje możliwość samodzielnego uczestnictwa osoby niepełnoletniej powyżej 16. roku życia na podstawie pisemnej zgody opiekunów prawnych i na ich pełną odpowiedzialność.
– Uczestnicy biorą udział w Rajdzie na własną odpowiedzialność i wracają do Mińska Mazowieckiego samodzielnie, dowolnymi środkami komunikacji.

Dziękujemy za wsparcie sponsorom i partnerom:
SBP, Harcerze ZHP Mińsk Maz., Hydrotech, Nadleśnictwo Mińsk Maz.,Przyjacielekawy.pl, Fansport, Fit&Joy, Mińska Grupa Rowerowa, Fundacja EBU

https://www.facebook.com/events/1108244742581127/

ALBUM ZDJĘĆ

http://mbpmm.pl/aktualnosci/imprezy-cykliczne/odjazdowy-bibliotekarz/396-odjazdowy-bibliotekarz-2016

https://www.lokalnie.tv/wideo/1/odjazdowy_bibliotekarz_w_minsku_mazowieckim_98