Spotkania Wydawców Publikacji Regionalnych „Nad Srebrną”

24 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mińsku Mazowieckim dbędą się IV Mińskie Spotkania Wydawców Publikacji Regionalnych „Nad Srebrną”, poświęcone Mińskowi Mazowieckiemu i powiatowi mińskiemu.

Dla wydawców takie spotkania są okazją do zaprezentowania swego dorobku wydawniczego oraz wymiany doświadczeń, a dla czytelników, bibliotek oraz ośrodków kultury do poznania lokalnego rynku wydawniczego oraz uzupełnienia swoich zbiorów.

W programie:

14:00 – wernisaż wystawy oraz prelekcja Mariusza Dzienio z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości
14:50 – Miejska Biblioteka Publiczna w Sulejówku – prezentacja biblioteki
15:30 – „Patrząc na wieś” – prezentacja albumu oraz spotkanie z dr Rutą Śpiewak z Instytutu Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk
16:30 -18:00 – Mini Targi (I piętro MBP)

IV Mińskie Spotkania Wydawców Publikacji Regionalnych odbędą się pod patronatem Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki i Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Informacje: mbpmm.pl

Relacja