Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim i Koło SBP zaprasza na 7. rajd miłośników książek i rowerów „Odjazdowy Bibliotekarz”.
30 czerwca 2019 pokonamy 18– kilometrową trasę, którą zwieńczy piknik przy Zespole Szkół w Siennicy. Przed Rajdem należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy
(dostępne na stronie internetowej i w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim).

Uwaga! Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć do biblioteki do 28 czerwca 2019.
Nie prowadzimy zapisów w dniu rajdu!

Zbiórka pod biblioteką od godz. 10.00, START o 11.00. Pamiętajcie o pomarańczowych koszulkach, kocykach do odpoczynku na trawie, książce na bookcrossing oraz dobrych humorach!

Zapisz się już dziś i weź udział w odjazdowej przygodzie!

Partnerzy i sponsorzy:
Patronat honorowy: Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki Marcin Jakubowski;
Zespół Szkół w Siennicy, Gminna Biblioteka Publiczna w Siennicy, Gmina Siennica, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Nadleśnictwo Mińsk, Harcerski Klub Ratowniczy „Mazowsze”, Hufiec ZHP Mińsk Maz., Fansport, Lidl.