fot. lustrobiblioteki.pl

Kolejne książki o (nie)codziennych przygodach Hani Humorek są wyczekiwane przez młodych czytelników bibliotek. Właśnie premierę mają dwa nowe tytuły, które mogą trafić na regały w Twojej bibliotece!

Ekologiczna inspiracja

Idąc za przykładem Hani, Lustro Biblioteki i Wydawnictwo HarperCollins proponują bibliotekarzom udział w konkursie. Zadaniem konkursowym jest przesłanie inspiracji w formie pisemnej wraz ze zdjęciem, która nawiązuje do ekologicznego działania realizowanego w bibliotece.

Trzy najciekawsze inspiracje zostaną opublikowane w Lustrze Biblioteki, a ich autorzy otrzymają aż po dwa zestawy z nowymi przygodami Hani Humorek!

Inspiracje należy przesłać do 26 września 2020 roku na adres: konkurs@lustrobiblioteki.pl

Wzór zgłoszenia znajdziesz w załączniku do Regulaminu (PDF, DOCX).

źródło: lustrobiblioteki.pl/2020/09/wygraj-ksiazki-dla-swojej-biblioteki/