freepik.com

Mijający rok był dla wszystkich pełny niespodziewanych zdarzeń i przeciwności losu, które trzeba było pokonać. Był to rok trudny, wielu z nas przyniósł zmiany życiowe oraz zawodowe. Nauczył nas też wielu nowych rzeczy i rozwiązań.

Życzę wszystkim, by nadchodzące Święta Bożego Narodzenia dodały otuchy, przyniosły nadzieję, że będzie lepiej. Życzę przede wszystkim zdrowia, spokoju i odpoczynku. Niech nie zabraknie sił i wiary, że nadchodzący 2021 rok przyniesie radość i „normalność”, a w zmianach które nadeszły dostrzegać będziemy tylko pozytywne strony.

Dla wielu te Święta będą inne, może w mniejszym gronie niż zazwyczaj. Niech będzie to czas refleksji i wiary oraz radości z małych rzeczy. Niech nie opuszcza nas nadzieja.

Byłym i obecnym: Dyrektorom, Bibliotekarzom i Pracownikom Bibliotek w powiecie mińskim oraz wszystkim Czytelnikom i Miłośnikom książek

życzy

instruktor ds. bibliotek w powiecie – Marta Trzeszkowska