Nadeszły kolejne zmiany w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanisławowie. Z końcem lutego z placówką pożegnała się pani Justyna Pycka, pełniąca do tej pory obowiązki kierownika biblioteki. Instruktor ds. bibliotek podziękował i pożegnał panią kierownik w imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim oraz bibliotek w powiecie mińskim.

Serdecznie dziękujemy Pani Justynie za pracę oraz trud włożony w kierowanie Gminną Biblioteką Publiczną w Stanisławowie. Był to czas krótki, lecz bardzo intensywny, czas kierowania biblioteką w czasie pandemii, czas podejmowania trudnych decyzji oraz ostatnio- czas sprawozdań, ciężki dla bibliotekarzy. Dziękujemy i życzymy sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym!

Przypominamy także, że do końca sierpnia 2020 roku kierowniczką placówki była pani Bożena Kupiec, której również dziękujemy za ogrom pracy. Ubiegły rok był więc pełen zmian i zawirowań związanych nie tylko z epidemią.

A stanisławowskiej bibliotece, która działa w strukturach Gminnego Ośrodka Kultury życzymy powodzenia!

zdjęcie przedstawia podziękowanie dla pani Justyny oraz okolicznościowy upominek w torebce z logo Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim
Podziękowania dla p. Justyny, fot.MBP