Drodzy, Koleżanki i Koledzy,

maj to miesiąc książek, bibliotek i bibliotekarzy. Czas spotkań i wspólnego świętowania, możliwość poznawania się nie tylko od strony zawodowej, ale i prywatnej. Ponieważ nie możemy spotykać się osobiście, podzielmy się na FB naszymi pasjami, zainteresowaniami, innym niż bibliotekarskie spojrzeniem na świat, tym co nas „kręci” po pracy i relaksuje. Od początku maja Redakcja FB Okręgu w Warszawie (mazowieckiego) rozpocznie publikowanie postów z prezentacją sylwetek mazowieckich bibliotekarzy, którzy chcieliby podzielić się właśnie swoimi pasjami. Mogą to być pasje małe i duże, np. zainteresowanie muzyką, wycieczkami rowerowymi,robótkami ręcznymi, lotami kosmicznymi, tańcem…itp.Możliwości są nieograniczone . Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich bibliotekarzy, nie tylko członków Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.
A wypowiedź/prezentacja miałaby krótką formę. Proponujemy, żeby zwierała: imię i nazwisko, nazwę biblioteki w której się pracuje (nie obowiązkowo), i kilka zdań o naszej pasji.Prosimy również o przesłanie maksymalnie 4 zdjęć, które obrazują te nasze zainteresowania np. zdjęcie namalowanego obrazu, pysznego tortu, który upiekliśmy, lub szczytu góry, który zdobyliśmy.Mogą to być również zdjęcia, na których sami też jesteśmy, ale nie obowiązkowo. Przesłanie krótkiej informacji i zdjęć na adres mailowy: m.jezierska@sbp.pluznanezostanie za zgodę na ich opublikowanie.Bardzo liczymy na Wasz udział w tej integracyjno-świąteczno-majowej zabawie i do zobaczenia na FB!

w imieniu Zarządu Okręgu SBP w Warszawie

Joanna Potęga